Trots kunnen we melden dat er menners van onze vereniging deelnemen aan de Indoormarathon in ZUIDBROEK 24-12-2017

Kom hen aanmoedigen.

Voorlopige startlijst Versie 17-12-2017
Secretariaat open zondag morgen 07.30 uur
Aanvang wedstrijd 09.00 uur
Startvolgorde Naam Paard/Pony Groom(s) Woonplaats Rubriek Selectie
Blok 1 09.00
1 6 Iris Jimmink Cyrianne ? 1po
2 7 Martje Witvoet Flessenbos Jupiter Sietske Flobbe Appelscha 1po Ja
3 8 Jan Kamps Bobo Radboud Kulsdom Noordwolde 1po
4 9 Greetje Hamberg Lady Grietje Klement Noordwolde 1po
5 10 Atsje van der Land Sky Peter Jan van Andel 1po
Blok 2 09.30
1 6 John Postma Moonlight van de Nieuwkamp Joukje Postma Gorredijk 1po
2 7 Reana Tolner Egelshoek's  Makaay Loretta Hovenkamp Zuidlaren 1po Ja
3 8 Petra Hoeksema Torenhoeve's Matcho Renate Ijtsma Doezum 1po
4 9 Rita Qualm Bluemers Linde Jeroen Bos Wagenborgen 1po
5 10 Erna Moorlag Wheemhoeve's Zizi Top Jorg Paulides Wezup 1po
Blok 3 10.00
1 6 Hindriëtta Lamein Kastanjehof Jip Lisanne Timmers Warffum 1po Ja
2 7 Hanneke de Boer Moneymaker Steven Oosting Siddeburen 1po
3 8 Sandra Schuiling Weltevreden's Golden Girl ? Tynaarlo 1po Ja
4 9 Charity Frinsel Anja Alex Oosterveld Assen 1po Ja
5 10 Lucy den Elzen Bart Blom Sietske Flobbe Drouwenerveen 1po
Blok 4 10.30
1 6 Leon Vorenholt Mevisto LV ? Roden 1po
2 7 Gisanne Zevenbergen Megan Gerrit Zevenbergen Musselkanal 1po
3 8 Jelmer Bakker Tiesto/Sue Wendy van de Linden tapo
4 9 Luc Smant Orchid's Tessa Janneke Smant Veendam J1po n.v.t.
5 10 Reno ten Hoeve Lady Silverstar Henri ten Hoeve Ureterp J1po n.v.t.
Blok 5 11.00
1 6 Alwin Smegen ? Jan Smegen Ees J2po n.v.t.
2 7 Joris Wouda Sjon/Sjaak Niek Panjer Drouwen J2po n.v.t.
3 8 Melissa ten Caat Tamme/Beauty Erna Moorlag ? 2po
4 9 Koen de Wit Sjonnie/Shin-Chan Mariska de Wit Oostwold 2po
5 10 Laura Doornbos Frongoch Jason/Windhoek Guido Rosanne Bruining Annen 2po
Blok 6 11.30
1 6 Hans Reitzema Twan/Valko Lukas Venema/Michiel Noordman Kropswolde 2pa
2 7 Bert van Woudenberg Fennadieni/Fidelity High Wouter Davids/Raffaela van Woudenberg Usquert 2pa
3 8 Ties Tolner Egelshoek Makaay Henriëtte Tolner Zuidlaren 1po Ja
4 9 Bianca ten Hoeve Lady Silverstar/Miss Goldstar Dick Kol Ureterp 2po Ja
5 10
12.00 Prijsuitreiking Jeugdrubriek, Dubbelspan paard en Tandem pony
12:15 13:00 Parcours verkennen en slepen
Blok 7 13.00
1 6 Arjen Brouwer Wianda/Belladonna/Alivria/Donatha Bram Keizer/Chantal Koning Zeerijp 4po
2 7 Roelf Lamein Karlo/Optimist/Highlight/Silver Hindriëtta Lamein/Lisanne Timmers Warffum 4po Ja
3 8 Pamela Schraal Peppie Pieter Douma Emmeloord 1po Ja
4 9 Lianne Bosma Havehoeve's Boy Sietske Flobbe Steggerda 1po Ja
5 10 Manouk Boer Flemingh Daniël Veldhuizen Noordwolde 1po Ja
13.30 Prijsuitreiking Enkelspan pony en Vierspan pony
Blok 8 13.45
1 6 Dominique de Gelder Ivy/Iceman Renate Zuidema Oldehove 2po
2 7 Tetske Douma Boris/Rex Tersoal 2po Ja
3 8 Henri Borg Bobby/Emiel ? ? 2po
4 9 Mario Sijtsma Brian/Domino Samantha de Jong ? 2po
5 10 Trees Godlieb Danny/Sjoerd Egbert Hageman Meedhuizen 2po
Blok 9 14.15
1 6 Jurjan Reijenga ? ? ? 2po
2 7 Henri ten Hoeve Gondie/Esmiralda van het Wonderland Symeon Sikma Ureterp 2po
3 8 Pieter Douma Sjors/Janneman Pamela Schraal Schokland 2po Ja
4 9 Rudolf Pestman Diesel Esther Klok Eext 1pa Nee
5 10 Ilona Kruize The Bink Danielle van Dellen ? 1pa    
14.45 Prijsuitreiking Dubbelspan pony
Blok 10 15.00
1 6 Xander Tuitjer Fantasy Jouri Lubberman Gasselternijveenschemond 1pa Ja
2 7 Daan Goekoop Glen Allart Goekoop Drouwenerveen 1pa
3 8 Rosanne Niezing Jolly Dennis Niezing ? 1pa Nee
4 9 Sierd Harkema Miranda H Sonja Harkema Jistrum 1pa Nee
5 10 Henk Bos Topspeed Sem Thijs van Roessel Sellingen 1pa Ja
Blok 11 15.30
1 7 Irene Timens Chippendale Jeroen Hansen Tjuchem 1pa
2 8 Frans Zeinstra Cash ? Noardburgum 1pa
3 9 Theo Uil Olivier Maria Jintes Bierum 1pa
4 10 Francisca den Elzen Albrecht's hoeve Lars Lucy den Elzen Drouwenerveen 1pa
5 11 Gerrit Jongschaap Beauty Sanne Visser Wolvega 1pa
6 12 Tonnie Cazemier Floyd Anja Eikens Jonkersvaart 1pa Nee
Blok 12 16.05
1 7 Paul Versluis Bombarie Jeroen Bos Noordwolde 1pa
2 8 Johannes Strootman Amando Bram Keizer Garmerwolde 1pa
3 9 Henri Meringa Tara ? ? 1pa
4 10 Frans Wijts Bertus Sandra Rusticus Burgum 1pa
5 11 Nicole Epping Farida Ilona Kruize Finsterwolde 1pa    
6 12 Rudolf Pestman Fair Play D Henri van Veldhuisen Eext 1pa Nee
16.40 Prijsuitreiking Enkelspan paard